5 причин обрати хмарне відеоспостереження

Знаєте в чому секрет цілковитої безпеки?
У можливості нею самостійно управляти в один клік.
Достатньо всього лиш придбати відеокамеру та підключити її до власного смартфону. Всього лиш декілька хвилин і ви вже за чашкою кави в кафе спостерігаєте за робочим процесом в офісі або за домашнім улюбленцем вдома.

Отож, що таке “хмара” та чому варто зупинити свій вибір на ній?
Хмарний сервіс відеоспостереження – це програмне забезпечення, що зберігає записаний матеріал відеокамери на віддалений хмарний сервер і дозволяє переглядати відео на різних девайсах у тому числі мобільних із будь-якої точки світу.

Головна відмінність від локального відеоспостереження полягає в тому, що відео, записане камерами відеоспостереження, зберігається не на жорсткому диску відеореєстратора, а в хмарі. Тому для роботи хмарних систем відеоспостереження достатньо встановити лише відеокамери та комутаційні пристрої (наприклад, роутер).

Хмарне відеоспостереження – це найкращий спосіб захистити себе та рідних, оскільки має ряд переваг:
1) Мінімізація витрат
Якщо необхідно встановити лише від 1 до 4 відеокамер, то немає сенсу переплачувати на локальному відеоспостереженні, яке потребує додаткового відеореєстратора та жорсткого диску. Фактично користувач оплачує лише за послугу, яку використовує.
2) Безпека даних
Передача інформації від камери відеоспостереження до хмарного сервера здійснюється децентралізовано від інших підсистем у вигляді зашифрованого каналу.
3) Моніторинг і забезпечення безперебійності роботи
Використовуємо систему моніторингу служб комп’ютерної мережі – Zabbix, де відображено всю інформацію про стан відеокамери. Якщо раптом обладнання перестає працювати, наші фахівці відразу ж формують заявку на ремонт і виклик майстра для відновлення роботи послуги.
4) Всі питання вирішує провайдер
Компанія бере на себе відповідальність за виникнення несправностей хмарної системи, відключення камер відеоспостереження, відсутності електроживлення, поворот чи закриття відеокамери. Завдяки програмі миттєвого сповіщення провайдер оперативно дізнається про стороннє втручання до програмного забезпечення.
5) Повна комплектація
Клієнту не доведеться додатково купляти кабель, конектори й інші витратні матеріали. Це все вже укомплектовано в нашому продукті.

А тепер подумайте над тим, що ви можете отримати завдяки хмарному відеоспостереженню.
Безпеку, цілковитий контроль та спокій.
Тому якщо ви почнете діяти просто зараз, то не пошкодуєте про своє рішення в майбутньому.
Телефонуйте за замовляйте консультацію в наших фахівців: 0800 607 407
Ми підберемо для вас найкраще рішення.