Закупили партію 300 штук літієво-залізо-фосфатних акумуляторів LiFePO4

😎 Продовжуємо працювати для наших абонентів. Закупили партію 300 штук літієво-залізо-фосфатних акумуляторів LiFePO4. Поки отримали 70 штук та вже почали процес встановлення.

Переваги даних акумуляторів, які допоможуть якісно налаштувати безперебійну роботу мережі:

🔋  Швидкий процес зарядки. Будь-який LiFePO4 акумулятор можна зарядити за 3 години залежно від потужності зарядного пристрою. Водночас свинцеві потрібно заряджати протягом 10 годин.

🔋 Довгий термін служби

Літій-залізо-фосфатні батареї працюють до 5000 циклів за 80-відсоткової глибини без зниження продуктивності. Середній термін служби свинцево-кислотних батарей суттєво менший.

🔋 Не потребують активного обслуговування

Вони не мають ефекту пам’яті (як нікель-метал-гідридні батареї перших мобільних телефонів), а завдяки низькому саморозряду (<3% на місяць) їх можна зберігати протягом тривалого часу.

🔋 Легка вага

Порівнюючи зі свинцево-кислотними батареями, літієві мають принаймні вдвічі меншу масу. Це —  корисна властивість для портативних акумуляторів BLUETTI.

🔋 Висока ефективність

Забезпечують 100% доступної ємності. Завдяки швидкому заряджанню та розряджанню вони зменшують час простою і підвищують ефективність

🔋 Робота за екстремальних температур

Можуть працювати в широкому діапазоні температур, тому підходять для різних застосувань, в тому числі для роботи у складних погодних умовах.

🔋 Екологічність після використання

Літій-залізо-фосфатні батареї є більш екологічними у виробництві, але вони також представляють набагато менший ризик для навколишнього середовища протягом усього терміну служби, якщо  порівнятиз іншими літієвими батареями.

Тому не зупиняємося, продовжуємо працювати та докладати якомога більше зусиль для забезпечення стабільним інтернет-доступом абонентів за будь-яких умов. 💪 😎