“Колумбус” є першим та єдиним кабельним оператором міста Тернопіль, що надає послугу цифрового телебачення. Наш цифровий пакет на сьогодні складає більше 100 каналів, сформованих на основі кращого контенту, що є на ринку України. Лише для Вас ми розпочали запуск каналів HD формату, розрахованих на гурманів телебачення, у високій якості та з відмінним стереозвуком. Підключайтесь та насолоджуйтесь переглядом!

Переваги стандарту DVB-C у цифровому пакеті кабельного оператора «Колумбус»

Висока якість зображення

Забудьте про проблеми із зображенням. У цифрового сигналу є тільки одна якість – висока. Глядач більше не побачить «сніжного» екрана, цифровий сигнал приймається тільки у високій якості або його немає зовсім.

Відмінний звук

У Вас, як у абонента мережі цифрового кабельного телебачення, з’являється можливість переглядати канали зі стереозвуком, а в деяких випадках і Dolby Digital, що передбачає ще більш високу якість звукового супроводу. Звук, як і зображення, в цифровому телебаченні передається без спотворень. Якщо у вас є стереосистема або “домашній кінотеатр” Ви зможете оцінити усі переваги сучасних технологій.

Кращі канали телебачення

Головна перевага цифрового телебачення – кількість, різноманітність і тематична спрямованість телеканалів. Спортивні, музичні, пізнавальні, дитячі та розважальні канали – навіть найдосвідченіший глядач обов’язково обере для себе те, що відповідає саме його інтересам і настрою.

Батьківський контроль

Якщо у Вас є маленькі діти, то Ви можете обмежувати перегляд «небажаних» (на Вашу думку) каналів за допомогою функції «батьківський контроль», закривши їх спеціальним кодом.

Електронний програмний гід

ЕРG (електронний програмний гід) – при використанні цієї функції на обраному телеканалі глядачі зможуть легко отримувати вичерпну інформацію про передачі, що вже розпочалися, скільки вони ще будуть тривати, а також дізнаватися програму дня на обраному каналі. Саме  ЕРG дозволить Вам ефективно планувати своє дозвілля разом із Колумбусом

Користувачі цифрового пакету матимуть змогу з усіх каналів обирати найбільш улюблені і додавати до окремого фаворитного списку, створюючи власний телепростір.

Також перевагою є вибір мови трансляції, що дозволить навчайтись та відпочивати разом з кабельним телебаченням «Колумбус» переглядаючи улюблені телепрограми та фільми іноземною мовою.