Переваги технології:
Незалежність від електроживлення в районі. Для роботи Інтернету достатньо, щоб живлення було в оселі. За наявності «безперебійника» Інтернет продовжить працювати за відсутності електрики в домі.
При підключенні використовується оптоволоконний кабель. Він відрізняється від «витої пари» відсутністю металевих частин, тому йому не страшна гроза. Сигнал по оптоволокну передається без втрат і завжди стабільний.
Абонент отримує свій особистий канал зв’язку. Від центрального до домашнього обладнання немає вузлів, які можуть негативно вплинути на з’єднання.
Вся різниця для абонента при підключенні — абонентський термінал у вигляді маленького пристрою, який можна легко сховати.

Процедури підключення Інтернету за технологією GPON включає в себе такі етапи:
▪ свердління технологічних отворів для оптоволокна в стіні з боку сходового майданчика;
▪ проведення кабелю від розподільного щитка до квартири;
▪ зварювання оптики;
▪ монтаж оптичної розетки біля входу в квартиру;
▪ встановлення модему ONU в квартирі, що підключається до розетки.

▪ Акція поширюється на населені пункти: с. В.Гаї, с. Березовиця, м. Теребовля Тернопільської області; с. Чемерівці, с. Теофіполь Хмельницької області.

Звісно на цьому ми не зупиняємось та активно продовжуємо забудову!
Ми щодня отримуємо все більше ваших звернень та робимо усе можливо для створення технічної можливості підключення у вашій оселі.

Щоб дізнатися деталі та залишити заявку, телефонуйте за номером 0800 607 407 або залишайте заявку на нашому сайті, після чого з Вами зв’яжеться наш спеціаліст для уточнення деталей.

 

Залишайте заявку на підключення