Швидкісний гігабітний інтернет та телебачення вже доступні мешканцям м.Кременець!

Компанія “Колумбус”, яка є одним із найбільших інтернет-провайдерів Західної України, що працює понад 27 років на телекомунікаційному ринку, завершує будівництво сучасної Гігабітної оптичної мережі у місті Кременець, що передбачає надання швидкості інтернету для кожного бажаючого до 1000 Мбіт/с.

На сьогоднішній день надає послуги гігабітного інтернету, телебачення та відеоспостереження у Тернопільській та Хмельницькій областях, а також м.Червоноград, Львівської області та м.Володимир, Волинської області.

Звісно на цьому ми не зупиняємось та продовжуємо забудовувати нові населені пункти, щоб кожен користувач отримував лише найкращу та найякіснішу послугу!

💪  Ми Інтернет-провайдер, що будує мультисучасну мережу швидкісного інтернету, яка не залежить від наявності світла, а означає – що працює безперебійно. Інтернет-провайдер Колумбус надає послуги інтернету з використанням мережі PON (Passive Optical Network), яка передає сигнали безпосередньо по оптичних волоконних лініях. Це дозволяє отримати високу швидкість інтернету, стабільну роботу мережі і високу якість передачі даних.  

Прокладаємо десятки км нового оптичного магістрального кабелю у приватному секторі та багатоквартирних будинках міста, встановлюємо супер сучасні магістральні маршрутизатори, які зможуть витримати будь-які навантаження.

Завдяки новій технології побудови мережі до кожного окремого будинку кожен містянин зможе в повній мірі користуватись новою швидкістю Інтернету до 1000 Мбіт/с.

Залишайте заявку на підключення

Які нові можливості з'явилися у користувачів?

Цікаво що таке Гігабіт і чому він кращий, ніж звичайний інтернет 100 Мбіт/с?

🚀 Колумбус надає своїм клієнтам інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с, що є надзвичайно швидкою швидкістю, яка підходить для будь-яких потреб. Це означає, що ви можете завантажувати великі файли, стріміти відео в HD, грати в онлайн-ігри, працювати з хмарними додатками, телеконференції, та інше без зависань.

🚀 Одночасно всі Ваші улюблені девайси починають краще та швидше працювати. Ноут, смартфон, планшет, приставка, телевізор… всі і відразу. Вони майже миттєво реагують на всі Ваші запити в мережі інтернет: відкривають інформацію, завантажують файли, транслюють відео з фантастичною якістю дуже плавно і без зависань і багато багато іншого…

👉 Різницю зі звичайним інтернетом можна дуже легко відстежити на двох простих тестах:

🔵 Відео 1 – Реальне порівняльне тестування швидкості на сервісі SPEEDTEST.NET

🔵 Відео 2 – Користувацький приклад завантаження файлу на звичайній швидкості та на Гігабіті

Інтернет для Бізнесу

Нас обирають понад 8000 тис. юридичних абонентів, а все тому, що для юридичних осіб та для будь-якої комерції пропонуємо найкращі умови підключення і найкращі пропозиції щодо співвідношення швидкості/надійності/ціни.

З інтернетом від Колумбус ви зможете забути про спонтанне відключення інтернету, пропущені дзвінки та повідомлення від важливих клієнтів. А ще Колумбус може з’єднати в одну мережу Ваші офіси, які знаходяться на відстані один одного завдяки локальній мережі.Її обслуговуванням займатимуться наші фахівці через віддалене управління.

Ще одна можливість з Колумбус заслуговує окремої уваги. Це відеонагляд та скуд системи (система контролю управління доступом). У підприємствах у яких велика кількість персоналу для мінімізації конфліктів, можливості дистанційного контролю за персоналом, фіксація порушень, контроль особливо важливих приміщень, контроль зон обслуговування клієнтів і таке інше.

Керувати системою можна з мобільного у будь-якій точці світу, та мати доступ як до камер в онлайн режимі так і до архіву у хмарному сховищі.

✔  Ми не могли пропустити ще 8 додаткових переваг, які ви отримаєте з нами:

🔵 супровід персонального менеджера;

🔵 безкоштовна консультація та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

🔵 оперативне підключення з моменту оформлення заявки;

🔵 бухгалтерський і юридичний супровід;

🔵 обслуговування з можливістю виїзду майстра у вихідні та святкові дні;

🔵 реальна IP-адреса;

🔵 гарантія на монтаж обладнання;

🔵 технічна підтримка 24/7.

 

Обирайте найкраще, а саме Колумбус!

Фоторепортаж з місця прокладання мережі та приклад підключення абонента