Як підключити оновлений інтернет для себе?

Побачити рекламу це одне, а відчути всі ці переваги у себе вдома - зовсім інше!

Підключаючи Гігабіт у Кременці обов’язково запитуйте про діючі акційні пропозиції:

Такого Колумбус ще не пропонував ніколи!
Звертайтеся за консультацією прямо тут і зараз. Наш оператор допоможе прийняти остаточне рішення по підключенню!

Заявка на підключенняШвидкісний гігабітний інтернет та телебачення вже доступні мешканцям м.Кременець!

Компанія “Колумбус”, яка є одним із найбільших інтернет-провайдерів Західної України, завершує будівництво сучасної Гігабітної оптичної мережі у місті Кременець, що передбачає надання швидкості інтернету для кожного бажаючого до 1000 Мбіт/с (в 10 разів швидше звичайного).

💪  Ми Інтернет-провайдер, що будує нову мережу швидкісного інтернету, яка не залежить від наявності світла, а означає – що працює безперебійно. Інтернет-провайдер Колумбус надає послуги інтернету з використанням мережі PON (Passive Optical Network), яка передає сигнали безпосередньо по оптичних волоконних лініях. Це дозволяє отримати високу швидкість інтернету, стабільну роботу мережі і високу якість передачі даних.  

Прокладаємо десятки нового оптичного магістрального кабелю у приватному секторі та багатоквартирних будинках міста, встановлюємо супер сучасні магістральні маршрутизатори, які зможуть витримати будь-які навантаження.

Завдяки новій технології побудови мережі до кожного окремого будинку у районах ______, кожен містянин зможе в повній мірі насолодитися новою швидкістю Інтернету.
Все для того, щоб постачати жителям Кременця Інтернет з найвищою швидкістю доступу — до 1000 Мбіт/с.

Скористайтеся акційними пропозиціями серед перших!

Які нові можливості з'явилися у користувачів?

Цікаво що таке Гігабіт і чому він кращий, ніж звичайний інтернет 100 Мбіт/с?
🚀 Колумбус надає своїм клієнтам інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с, що є надзвичайно швидкою швидкістю, яка підходить для будь-яких потреб. Це означає, що ви можете завантажувати великі файли, стріміти відео в HD, грати в онлайн-ігри, працювати з хмарними додатками, телеконференції, та інше без зависань.
🚀 Одночасно всі Ваші улюблені девайси починають краще та швидше працювати. Ноут, смартфон, планшет, приставка, телевізор… всі і відразу. Вони майже миттєво реагують на всі Ваші запити в мережі інтернет: відкривають інформацію, завантажують файли, транслюють відео з фантастичною якістю дуже плавно і без зависань і багато багато іншого…

👉 Різницю зі звичайним інтернетом можна дуже легко відстежити на двох простих тестах:

🔵 Відео 1 – Реальне порівняльне тестування швидкості на сервісі SPEEDTEST.NET

🔵 Відео 2 – Користувацький приклад завантаження файлу на звичайній швидкості та на Гігабіті

Що ще ми робимо для міста Кременець

У нас є велика мета, до якої ми прагнемо дійти – забезпечити усім нашим клієнтам найкращий інтернет-доступ з найліпшим сервісом. Саме тому, Колумбус робить все для того, щоб абоненти отримували лише найкраще за доступною ціною!

✔ Надійність і робота на випередження є головними складовими нашої професійної роботи. Ми надаємо інтернет навіть у найвіддаленіші регіони для того, щоб кожен абонент мав змогу використовувати можливості швидкісного сучасного зв’язку.

Скористатися новими можливостями та підключити Гігабіт для себе Ви можете просто зараз зателефонувавши: 0800 607 407

🚀 Діє акційна пропозиція на Інтернет та Телебачення в місті Кременець! 🚀  🔥 Деталі акції ТУТ! 🔥

Фоторепортаж з місця прокладання мережі та приклад підключення абонента