Базовий 79

ТТБ

Тернопільська ОДТРК – це сучасна компанія з обсягом телевізійного мовлення на окремому каналі. В ефірі – тематичне розмаїття програм, включаючи інформаційні, публіцистичні, культурологічні, дитячі, спортивні і розважальні. Мовлення розраховане на різні вікові категорії.

Сайт каналу: www.todtrk.com.ua

TV-4

tv4Телеканал «TV-4» – канал для сімейного перегляду, що відображається в його гаслі „З вами щодня”. У програмі телекомпанії інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, розважально-музичні, дитячі, фільмопоказ та інші.Сайт каналу: www.tv4.te.ua

5 канал

kanal5«5 канал» – інформаційний канал. Це самі останні новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Серед аналітичних програм такі, як «Година Пік», «Закрита Зона», «5 копійок», «VIP-жінка», «5 елемент», «Час за Гринвічем» та інші.Сайт каналу: 5.ua

НТН

ntn«НТН» — молодий всеукраїнський інформаційний телеканал. Девіз інформаційної служби телеканалу – “Новини зараз”. Вцілому, шість годин гарячого інформаційного продукту цілодобово: економічні та політичні новини України та регіонів. Підбір фільмів, орієнтований на різновікову аудиторію. Глядачам представлені шедеври світового кіно, вітчизняні і зарубіжні телесеріали.

Сайт каналу: ntn.ua

M1

m1Український музичний канал, що розважає. Найсучасніша музика усіх жанрів звучить упереміж із відмінними українськими шоу про все: знаменитостей, музикальні події, гарячі хіти, останні балачки… Про все, що показують і про що не хочуть говорити…

Сайт каналу: m1.tv

K1

k1 «К1» – загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу – власне виробництво програм, які відповідають найвищім професійним стандартам і очікуванням сучасної аудиторії.Сайт каналу: k1.ua

24 Новини

24novynyТелеканал новин «24» – перший український цілодобовий новинний канал.Телеканал побудовано за найкращими світовими зразками – CNN, BBC World, Euronews, його формат не передбачає ведучих у студії, трансляції ток-шоу, серіалів, лише новини і корисна інформація 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Сайт каналу: www.24tv.ua

Новий канал

novijВсеукраїнський недержавний канал з великою кількістю ексклюзивних матеріалів. Репортерські розслідування, прямі ефіри, реаліті-шоу, обговорення і міркування, серіали, кіно і новини. Погляд каналу на події в Україні і світі. Неординарні матеріали, професіоналізм у поданні інформації.

Сайт каналу: www.novy.tv

UA:Перший / Ера

ua1eraПерший Національний – загальнодержавний ефірний канал. Інформаційно – публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі та спортивні передачі.

Сайт каналу: 1tv.com.ua

TET

tet 2«ТЕТ» – український канал, який транслює як новинні і розважальні програми, так і художні фільми, які стали класикою. Крім своїх телепередач телеканал транслює програми російської компанії «ТНТ».

Сайт каналу: www.tet.tv

ICTV

ictvНовини і кінофільми, актуальна інформація і розваги. Все, що можна застосувати щодня, розважитись, дивлячись телевізор: автомобілі, здоров’я, мода, краса, кулінарія, подорожі, затишний дім, цікаві люди. І усміхнутись, і посміятись, і послухати, і дізнатись. На першому недержавному всеукраїнському каналі ICTV і давно знайомі обличчя, і свіжі нові факти.

Сайт каналу: ictv.ua

ТРК «Україна»

trk ukraina2Розважальні і інформаційні програми. Найновіші і кращі фільми і серіали. Щоденне ток-шоу. Телеканал «Україна» охоплює всі верстви населення. Мовлення інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне.

Сайт каналу: www.kanalukraina.tv

СТБ

stb«СТБ» – український супутниковий телевізійний канал. Основний глядач – людина соціально активна, тому в програмі популярні новини, авторські музичні програми і фільми виробництва зарубіжних компаній.Сайт каналу: www.stb.ua

1+1

1 plus 1Один із лідерів українського телеефіру. Телешоу і кіно, новини і спорт, серіали і розважальні програми. Все на найвищому рівні. Все для всієї України. Все яскраво, якісно і актуально.

Сайт каналу: www.1plus1.ua

Інтер

interТелеканал «Інтер» – загальнонаціональний канал, в українському ефірі – з жовтня 1996 року. Весь цей час канал фактично є лідером вітчизняного телебачення. Такі позиції «Інтер» зайняв завдяки чіткому дотриманню первинно вибраної концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Сайт каналу: inter.ua

РАДА

radaУнікальний канал, що транслює винятково засідання Верховної Ради України. Звісно, важливий для всіх, хто цікавиться формуванням законодавства України і тенденціями в політиці. Голосування, виступи депутатів, ухвалення найважливіших законопроектів. Найбільш офіційний канал України.

Сайт каналу: www.rada.gov.ua

Мега

mega«Мега» – це найкращі розважальні, змагальні та ігрові формати програм для тих, хто прагне знати більше про людину та її можливості і ладен щодня кидати виклик собі та оточуючому світові.

Сайт каналу: megatv.ua

Еко ТВ

ecoПерший Всеукраїнський екологічний телеканал “Еко TV” – це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення. В ефірі телеканалу – більше 30 програм власного виробництва, а також кращі документальні фільми світу.

Сайт каналу: www.eko-tv.tv

Shopping TV

shoppingtv logoSHOPPING TV – перший в Україні 24-годинний інформаційно-рекламний спеціалізований телеканал, який розпочав мовлення у червні 2008 року. Він входить до складу міжнародної компанії «Студіо Модерна» і нині є лідером у сфері телепродажівна українському медіаринку.

Сайт каналу: www.shopping-tv.tv

Перший діловий

1delovoy«Перший діловий» – це спеціалізоване ділове телебачення, яке надає ділові новини і аналітичну інформацію цілодобово 7 днів на тиждень. Програмне наповнення телеканалу орієнтовано на економічно активних людей, підприємців, менеджерів вищої і середньої ланки, керівників, політиків, громадських діячів.

Сайт каналу: fbc.net.ua

Тоніс

tonisТоніс – найдоросліший приватний незалежний телеканал України та СНД, йому вже 21 рік. Весь час канал залишається вірним концепції пізнавального українського каналу та формує свою телепрограму орієнтуючись на запити своїх глядачів. Саме тому програми Тонісу мають успіх, залишаються актуальними і цікавими. Тоніс допомагає глядачеві бути обізнаним у тому, що відбувається навкруги, аналізувати певні явища, проблеми і ситуації і робити правильні висновки, а також знайомить з усіма новинками, що можуть покращити якість життя. Глядач має змогу відпочивати і насолоджуватись своїм часом разом з Тонісом.

Сайт каналу: tonis.ua

Enter-фільм

e film«Enter-фільм» – кіноканал транслює фільми і програми про кіно для всієї сім`ї, для молодіжної аудиторії, в сітці віщання існує спеціальний кінопоказ для «опівнічників». Enter-фільм у своїй програмній політиці намагається максимально врахувати смаки і пристрасті найширшої аудиторії. Досить часто демонструються фільми, відмічені нагородами різних кінофестивалів.

Сайт каналу: enterfilm.com.ua

News One

news one«News One» – перший український телеканал швидкої подачі інформації. 24 години на добу 100% ефіру News One віддається під відеозвіти подій, які відбуваються в усьому світі. Тільки об`єктивна інформація, без аналітики, без обговорення, тільки прямі репортажі і ефіри з місця подій.

Сайт каналу: newsone.ua

Максі-ТВ

maxxi tv«Максі-ТВ» – перший в Україні телеканал для жінок. З «Максі-ТВ» жодна жінка не відчуватиме себе самотньою – ефір каналу цілком і повністю присвячений прекрасній половині людства. Для глядачок «Максі-ТВ» це порадник, співрозмовник і просто друг. Канал оспівує жіночу красу і розкриває індивідуальність. «Максі-ТВ» підтримає і розвеселить, допоможе в роботі, полегшить побут і урізноманітнить дозвілля.

Сайт каналу: www.maxxi.tv

ZIK

zikТелеканал ZIK – інноваційна медіаплатформа, яка протиставляє завтра вчорашньому дню.

Головні події, топ-новини, ключові журналісти, основні ньюзмейкери, авторитетні спікери створюють контент, що відповідає професійним критеріям незалежної журналістики – актуальності, об’єктивності та соціальній важливості.

Наші унікальні авторські проекти є орієнтиром для тих, хто хоче розуміти більше.

Головні розлідування made by ZIK, які є визначальними в концепції телеканалу, не просто реалізують право глядачів знати правду, а завдяки безпрецендентним резонансам у суспільстві змушують до дії.

У пріоритеті ZIKу – інформація, яка дійсно має значення.

Сайт каналу: www.zik.ua

Піксель

pixel«Піксель» – дитячий пізнавальний анімаційний канал (представництво каналу говорить, що його позиціонують не як дитячий, а як сімейний канал). В ефірі виходять мультсеріали різних світових виробників, класика вітчизняної мультиплікації, а також інтерактивні проекти власного виробництва, «що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка».

Milady Television

milady«Milady Television» – це всеукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального та інформаційного телебачення. «Milady Television» – це краса, мода, make-up та секрети знаменитостей, цікаві новини, подорожі, та fashion-зйомки. Контент телеканалу спрямований на розвиток особистості жінки, формування моральних та сімейних цінностей. В ефірі програми власного виробництва та популярні фільми і серіали, які надихають, мотивують та дарують гарний настрій.

К2

k2Телеканал К2 – це справжній подарунок для жінок. Романтичні серіали, фільми, ток-шоу, модні покази перенесуть вас у світ відчуттів, любові, пристрасті і краси! Легкий, емоційний і веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. Не зраджуючи своєму образу і залишаючись вірним своєму глядачеві, К2 пропонує ціле сузір`я програм, які допоможуть гарним хазяйкам смачно готувати, облаштовувати будинок, піклуватися про дітей, при цьому виглядати на всі сто! К2 – телеканал для жінок, що прагнуть досягти успіху в житті.

Сайт каналу: www.k2.ua

О-TV

o tvОТV – український музичний інтерактивний телеканал. Музика під замовлення, поздоровлення, привіти.

Сайт каналу: www.o-tv.kiev.ua

Футбол 2

football2Телеканал «Футбол 2» – спеціалізований телеканал в Україні, присвячений виключно футболу. Європейські та українські чемпіонати і кубки, ігри збірних, турніри УЄФА – все це можна побачити на телеканалі “Футбол 2”.

Сайт каналу: footballua.tv

EU Music

eumusicEU Music — телеканал, чий ефір спочатку повністю складався з російськомовної музики, але згодом, після перейменування з «RU Music» на «EU Musuc», канал переорієнтовано европейську популярну музику. В ефірі EU Music представлено популярну музику, новини шоу-бізнесу, хіт-паради, а також розважальні програми та шоу. Багато уваги телеканал приділяє молодим українським виконавцям.

Сайт каналу: eumusic.ua

ІНТБ

intbІНТБ – місцевий інформаційно-розважальний канал телебачення Тернополя. На початках більшість ефірного часу займала музика. Але поступово сітка мовлення наповнювалась програмами власного виробництва. Це блок інформаційних програм: «Новини», «Погода», «Гороскоп», «Хронограф», «Телебіржа». Це й авторські програми: «Капітошка» (дитяча), «Життя-буття» (соціальна), «Art-терія» (про культуру), «Профі за день» (про професії), «Гаряча лінія» (про скарги людей на певні проблеми), «Пенальті» (футбольне квест-шоу) та інші. Також канал співпрацює з рядом київських продакшн-студій, таких як «Феєрія мандрів», «FM-TV» та іншими.

Сайт каналу: www.intb.te.ua

EuroNews

euronewsНовинний європейський канал об’єктивної інформації. Погляд на світові події очима європейців та погляд світу на Європу. Безліч різноманітних думок і відсутність в новинах редакторських правок. Безліч подій транслюється у прямому ефірі і без додаткових коментарів, з поміткою «No Comment». Події можна побачити такими, якими вони є, а думку про них скласти самому.

Сайт каналу: ru.euronews.com

Футбол

trk football2Телеканал «Футбол» – це перший спеціалізований телеканал в Україні, присвячений виключно футболу. Європейські та українські чемпіонати і кубки, ігри збірних, турніри УЄФА – все це можна побачити на телеканалі “Футбол”.

Сайт каналу: footballua.tv

National Geographic

n geograficКанал “National Geographic” – розповість про дивовижні народні звичаї, надзвичайні здібності тварин і птахів, гіпотези про походження людини і дослідження тектонічних зсувів, проблему глобального потепління і впливу інформації на воду. Тільки найяскравіші зйомки, тільки наукові факти. Все, чим ми дихаємо, що нас оточує, де ми живемо. Все про планету Земля.

Сайт каналу: natgeotv.com

English Club TV

english clubEnglish club – перший телевізійний канал для тих, хто вивчає англійську мову. Це унікальна можливість для телеглядачів вдосконалити знання англійської мови за допомогою телебачення. Телепрограми каналу English club розроблені викладачами, філологами і методистами із США, Канади, Великобританії, України. Всі програми зібрані в спеціальні блоки для глядачів з різним рівнем знання англійської. Таким чином, глядачі завжди можуть вибрати для себе ті програми, які відповідають їх рівню знання англійської мови.

Сайт каналу: www.english-club.tv

Трофей

trofeiТелеканал «ТРОФЕЙ» для тих чиє життя немислиме без полювання, прогулянок лісом та рибальства. Для тих хто міцно стоїть на ногах і бере від життя максимум! На телеканалі програми Українського виробництва!.

Тільки національні ТРОФЕЇ!

Перший автомобільний

1auto«Перший автомобільний» сьогодні – єдиний український канал про життя автомобільного світу. Його проекти – головне про сучасні автореалії – орієнтовані на вітчизняних автолюбителів. П«Перший автомобільний» завжди тримає руку на пульсі подій, стежить за новинками й тенденціями, що цікавлять саме українського глядача! Все про виставки та презентації, товари та послуги, правила та закони у світі авто й мотоспорту, найкращі світові тележурнали, корисні поради та рекомендації експертів авторинку – тільки на «Першому Автомобільному»!

Сайт каналу: www.1auto.tv

Eurosport

eurosportПерший загальноєвропейський телеканал, що висвітлює спортивні події. Eurosport пропонує фанатам спорту величезний вибір програм в прямому ефірі: на каналі транслюються змагання з 120 різних видів спорту. Eurosport існує для того, щоб занурити глядацьку аудиторію у світ спорту та спортивних розваг високої якості.

Сайт каналу: www.eurosport.ru

ПЛЮС ПЛЮС

plusplusРозважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку.

Наше кино

nashe kino 2Обширна колекція улюблених фільмів, знятих на кіностудіях колишнього СРСР, і найсвіжіші роботи сучасних російських режисерів. Чудовий привід ще раз переконатися в можливостях нашого кіно!

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

RTVi

rtviКанал складається з кращих інформаційних і розважальних передач російського телебачення, російських і зарубіжних телесеріалів і художніх фільмів.Сайт каналу: www.rtvi.ru

Індиго TV

Indigo«Індиго TV» родинний канал, спрямований насамперед на жіночу аудиторію.Концепція каналу передбачає розкриття людини через її особистість і через світ, який є навколо, а також розвиток внутрішнього світу людини.У програмному наповненні «Індиго TV» переважатиме науково-просвітницька складова, шоу про хобі, внутрішній розвиток, стосунки, догляд за дитиною.

Детский Мир

detskiymirДобрі ігрові та мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи. Це перший в Росії вітчизняний канал, створений спеціально для дітей!

Сайт каналу: www.ntvplus.ru/channels/channel.xl?id=3380

Еспресо ТВ

espressoІнтернет-портал та телевізійний канал, які транслюють найактуальніші та найзначущі події, що відбуваються в Україні.

ATR

atrПерший кримськотатарський телеканал. 31 березня 2015 року припинив мовлення через невидачу ліцензії російською окупаційною владою[1][2]. З вечора 17 червня 2015 року канал відновив мовлення з Києва.

QTV

qtv2Канал не приховує, що він створений в основному для молодих чоловіків, що цікавляться екстремальними видами спорту, що відрізняються незвичайними захопленнями і що думають про секс. Ніяких політичних новин в програмі каналу не передбачено. Керівництво каналу обіцяє незабаром запустити декілька власних проектів.

Сайт каналу: www.qtv.com.ua

НЛО TV

nloУкраїнський молодіжний розважальний телеканал, який транслює програми власного виробництва, найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу. Телеканал орієнтований на молодь, яка прагне жити яскравим та цікавим життям.

TV XXI

tv-xxiОсновна концепція телеканалу – представити глядачу європейське кіно в широкому діапазоні: італійське, французьке, російське, а також австралійські і американські фільми. Серед них – як шедеври кінокласиків, авангардних майстрів, так і картини авторів, мало знайомих широкому колу глядачів. За рік по «XXI век» можна побачити більше 365 фільмів. Тобто щодня на каналі прем`єра.

Сайт каналу: www.tv21.lv

Da Vinci Learning

da vinci«Да Вінчі Ленінг» – новаторський і єдиний в своєму роді освітній канал, який допомагає допитливим людям будь-якого віку йти по нескінченному шляху пізнання. Аудиторія «Да Вінчі» становить мільйони глядачів по всьому світу, канал транслює 16 локалізованих версій в 100 країнах. «Да Вінчі Ленінг» працює в рамках холдингу «Да Вінчі Медіа», міжнародної команди ентузіастів своєї справи, які розвивають канал і прищеплюють любов до знань в різних країнах за допомогою цікавих заходів, спільних проектів і акцій.

Малятко ТВ

malyatkotvМалятко TV – перший український телевізійний канал для дітей. В ефірі з 1 серпня 2009 року. Доступ – вільний. Поширення – через сателіт і через міські кабельні мережі.

Сайт каналу: www.malyatko-tv.com.ua

Viasat Nature

v natureНа каналі Viasat Nature Ви і Ваша сім`я дізнаєтеся про природу всіх куточків Землі. Висока якість технологій зйомок перенесе Вас в світ як небезпечних хижаків, так і беззахисних ссавців. Зворушливі сюжети про різні етапи життя «братів наших менших» розширять Ваше уявлення про природу. Канал зроблений з особливою теплотою як для дорослої аудиторії, так і для маленьких глядачів, які тільки пізнають всі особливості навколишнього світу.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Бігуді

bigudiНішевий телеканал «Бігуді», орієнтований на жіночу аудиторію.Основні продукти каналу – вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва групи для жіночої аудиторії.

M2

m2M2 Естрада – телеканал для тих, кому за 25. Для тих, хто пам`ятає і любить виконавців 70х-80х років. Для тих, хто просто хоче відпочити, послухавши старі добрі хіти зарубіжної і вітчизняної музики.

Сайт каналу: m2.tv

TVP Polonia

Polonia«TVP Polonia» ( TVP Полонія ) – міжнародний канал Громадського телебачення Польщі Польське телебачення ( TVP ). Телеканал створений за підтримки Польського МЗС і віщає з Варшави. TVP Polonia призначений для представників польської діаспори в інших країнах. Сітку каналу складають програми TVP .

TV 1000 (East)

tv1000Золота колекція шедеврів світового кінематографу – від голлівудських хітів до авторського кіно. Боєвики, мелодрами, жахи, вестерни, комедії і пригодницькі фільми за участі всесвітньо відомих зірок. Кожен фільм – подія, кожен персонаж – окреме життя!

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

112 Україна

112Головні новини України щодо політичних та економічних подій, аналітика геополітичних процесів в Україні і за кордоном – екстрені новини на карті світу.

ZOOM

mtv ukrТелеканал Zoom – український, розважальний канал, який входить до UA Inter Media Group. Вперше, почав своє мовлення на екранах, на частоті телеканалу MTV Україна 1 червня 2013. Транслюється телеканал, виключно українською мовою. Розповсюджується на території України і ближнього зарубіжжя.

Сайт каналу: http://zoomua.tv

2+2

2 plus 2 Український телеканал, який пропонує кращі новинки світового кінематографу для того, хто уміє відчувати, для того, хто знає, як слід радіти. Фільми для молодих, які живуть насиченим життям і чекають саме такого ефекту і від кіно.

Сайт каналу: www.2plus2.ua

BUSINESS

busunesТелеканал BUSINESS для людей з активною життєвою позицією, які прагнуть заробляти. Канал входить до корпорації Ukrainian Business Group. Ми працюємо для тих, хто бажає розвиватися як професіонал, керівник та особистість. Мріє створити такий продукт як iPhone, запустити такий сервіс як Google, володіти таким брендом як ROSHEN.

Сайт каналу: www.business.ubg.ua

News Network

newsnetworkТелевізійний канал “NewsNetwork” (NN) – новий продукт в сфері телебачення, який вибудовує взаємодію глядача з ТБ, Інтернет-користувачів і телевізійної команди, і надає кожному бажаючому унікальну можливість стати частиною телеканалу.

КРТ

krtКРТ позиціонує себе як сімейно-розважальний телеканал, орієнтований на аудиторію віком 18-40 років. Канал показує добрі фільми без насильства і жорстокості, інформаційно-аналітичні, розважальні та дитячі програми.

Сайт каналу: www.kievrus.tv

Уніан

UnianВідповідно до ліцензії УНІАН-ТБ має пізнавально-інформаційних формат, а в ефірі транслюються новинні та суспільно-політичні програми телеканалу «1+1».

Fine Living

finelivingFine Living – телеканал про стиль життя, адресований жіночій аудиторії. Тематика передач: благоустрій будинку та ландшафтний дизайн, мода і події світського життя, подорожі, кулінарія, фітнес, догляд за дітьми.

Гумор ТБ

gumor babay logoГумор ТБ — український розважальний телеканал. Розпочав повноцінне мовлення в лютому 2009 року. Ефір каналу «Гумор ТБ» наповнений кумедними сюжетами, класичними комедіями та передачами. Канал розрахований як на людей старшого покоління, так і на молодь та дітей.

France 24

france24Це цілодобовий канал, який надає свої програми французькою, англійською та арабською мовами по супутнику, кабелю, в Інтернеті та на стільникових телефонах. Цей канал фінансується урядом Франції.

Travel and Adventure

tplusaTravel + Adventure – телеканал для людей внутрішньо вільних і спраглих нових вражень не тільки під час відпустки.
Підключитися