Відеоспостереження

Sposterejennya    

Відеоспостереження - це один з найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності. Адже що, як не відеозапис всього, що відбувається, в разі необхідності буде найкращим доказом в суперечливій ситуації.
     Камери спостереження встановлюють на території будинків, в офісах, в торгових центрах і навіть у квартирах. Однак в залежності від конкретного завдання, слід вибрати такі пристрої, які будуть відповідати Вашим вимогам до них і також до тих умов, в яких доведеться вести спостереження.
     Розрізняють аналогове і цифрове обладнання для відеоспостереження. Перше з них більш поширене, оскільки таке обладнання для монтажу систем мають доступну вартість. Ціна IP камери вища, однак вона має низку переваг:
       - Простий монтаж і налаштування.
       - Висока якість запису.
       - Можливість віддаленого мережевого доступу до системи.
     Крім того, розрізняють камери зовнішнього і внутрішнього використання. Вони мають різну ступінь захищеності від впливу природних факторів, таких, як дощ, сніг та інше. До того ж, істотно відрізняється розмір пристрою, що іноді грає визначальну роль при виборі системи для прихованого спостереження.
     За типом конструкції розрізняють корпусні і купольні камери. Корпусні частіше використовують для зовнішнього спостереження. Купольні камери часто можна побачити в банках або торгових центрах, також їх використовують в офісних приміщеннях і житлових будинках.

Послуга відеоспостереження надасть Вам можливість:
       - Відслідковувати дотримання режиму робочого дня;
       - Забезпечувати збереження майна
       - Зменшити ризик крадіжок
       - Фіксувати важливі події
       - Виявляти аномалії в організаційних процесах
       - Швидко вирішувати суперечливі запитання
       - Слідкувати за ситуацією на парковці
       - Відслідковувати статистику відвідуваності
       - Контролювати якість обслуговування клієнтів, надання послуг
       - Бути впевненим, що клієнти залишилися задоволеними!
          
     Послуга  дозволить Вам  переглядати відеотрансляцію у режимі реального часу з  мобільних пристроїв в будь-якій точці світу при наявності Інтернету

     Обравши послугу супроводу відеоcпостереження Ви отримаєте щоквартальний  безкоштовний виїзд групи спеціалістів для проведення планової діагностики мережі.

     Незалежно від того, які камери Ви оберете для себе, відеоспостереження істотно підвищить рівень захисту від зловмисників. В нашій компанії Ви знайдете все необхідне для забезпечення безпеки як житлових, так і промислових об'єктів.

Звідки вам найкраще дізнаватись інформацію про акційні пропозиції провайдера Колумбус?

Від друзів, знайомих - 33.8%
SMS E-mail - 34.5%
Обдзвін - 4%
ТВ реклама - 4.9%
Радіо реклама - 0.7%
Бігборди - 8.2%
Реклама в маршрутних таксі - 1.1%
Листівки в поштові скриньки - 7.1%
Особистий кабінет - 5.6%

Всього голосів: 4206
Голосування за цим опитуванням закінчилося