Програма лояльності для нових та діючих абонентів «Відчуй різницю!»

Ексклюзивна пропозиція від компанії «Колумбус»: для діючих абонентів тарифних планів Разом дешевше 175, 189, 199 та архівних тарифів Разом дешевше 150 та 169,  – збільшення швидкості Інтернету в тричі за ціною діючого пакету! А для Абонентів тарифів Разом дешевше 155  та архівного тарифу Разом дешевше 120 – перегляд HD каналів

Детальніше...

АКЦІЯ «Турбошвидко»

130

Неймовірна пропозиція від компанії «Колумбус»: тільки протягом вересня для всіх нових абонентів –  Інтернет на швидкості 350 Мбіт/с за ціною 100 Мбіт/с*.
Поспішайте отримати  унікальні  умови на підключення Інтернет- послуг!

Детальніше...

Програма лояльності на обладнання

credit

Компанія «Колумбус» стає ще ближче до своїх абонентів! Ми оновили програму лояльності на обладнання, щоб Ви могли користуватися всіма можливостями наших послуг.

Тепер Ви можете придбати додаткове обладнання для трансляції цифрового телебачення або Wi-Fi роутер  у розстрочку.

Замовляйте роутер TP-LINK TL-WR840N, вартість якого становить 480 грн. і отримайте унікальну можливість сплатити не одразу всю суму, а оформити розстрочку на 3 або 6 місяців із щомісячним внесенням платежів по 160 грн або по 80 грн.

Замовте модуль Conax SMIT CAM, що має стандартну вартість 950 грн. і оформіть розстрочку на 3 місяці, де щомісячна плата становитиме 320 грн або на 6 місяців із щомісячною оплатою по 160 грн.

Також придбайте ТВ-тюнер з підтримкою каналів HD Golden Media HDC Mini, що має вартість 1050 грн, та сплачуйте всю суму поетапно протягом 3 або 6 місяців по 350 грн або 175 грн.

Із послугами від компанії «Колумбус» Ви отримаєте доступ до нового формату якості, море задоволення від перегляду та насолоду від надшвидкого доступу до мережі Інтернет!


Детальну інформацію дізнавайтесь за номером 0 800 607 407.

Подати заявку на підключення

Звідки вам найкраще дізнаватись інформацію про акційні пропозиції провайдера Колумбус?